НОВОЗАГОРЕЦ Е ХВАНАТ ПИЯН ЗАД ВОЛАНА
Водач с алкохол над 1,2 промила е установен от полицейски служители в град Нова Загора. Днес в 04,30 часа, на улица „Патриарх Евтимий“ е спрян за проверка лек автомобил „Мерцедес С180“, управляван от 36-годишния З.А. от град Нова Загора. При проверката за употреба на алкохол той е показал положителна проба-1,92 промила. З.А. е задържан за 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
За автора
Може да харесате още
ОТКРИХА ПАМЕТНА ПЛОЧА НА Д-Р НАЧО ПЛАНИНСКИ ПРЕД АДМИНИСТРАТИВНАТА СГРАДА НА БОЛНИЦАТА
Паметна плоча на д-р Начо Планински беше открита днес на входа на административния блок на МБАЛ «Д-р Иван Селимински»-Сливен като част от проявите по повод 140 години от създаването на
КМЕТЪТ СТЕФАН РАДЕВ СВИКВА КОНСУЛТАЦИИ ЗА СЪСТАВА НА КОМИСИИТЕ ЗА ИЗБОРИТЕ НА 14 НОЕМВРИ
Във връзка с подготовката за произвеждане на избори за президент и вицепрезидент на Република България и предсрочни избори за Народно събрание на 14 ноември 2021 г., ще се проведат консултации за
РУМЕН ИВАНОВ ПОЕМА ОБЩИНА СЛИВЕН СЛЕД СЕДМИЦА
Румен Иванов, който е зам.-кмет по финансите, ще изпълнява функциите на кмет по време на предизборната кампания. „Ще издам заповед по време на кампанията да ме замества г-н Румен Иванов“,















0 коментара
Все още няма коментари!
Може да сте първият който коментира публикацията!