НЕОЧАКВАН ПОДАРЪК: ГОРСКИ ИНСПЕКТОР ОТ СЛИВЕН СЕ ОКАЗА ПО-БОГАТ С 36 000 ЛЕВА
Mъж от Сливен получи неочакван подарък. Горският инспектор се оказал с 36 000 лева в сметката си, а за постъплението разбрал от есемес от банката. Юсеин Шакиров получил есемеса, докато бил на акция в гората.
Вкъщи проверил банковата си сметка, в която трябвало да има само 700 лева.
„Съпругата ми отвори да види какви са тези пари и откъде идват и вижда имената на някаква жена. Тя превежда на някакъв мъж, който е със същата фамилия, обаче не знам по какъв начин са ги превели на моята сметка”, обяснява горският инспектор.
Няма обяснение как се оказал по-богат с 36 000 лева. Премислил всякакви версии, защото бракониери често предлагали да платят за мълчанието му.
„Всичко ми е минало през главата, включително и подкуп, включително като земен човек казах на няколко души. От тези 10 души 9 ми казаха: „Как можем да ги откраднем?”, допълва Юсеин Шакиров.
Това не е първи подобен случай. През 2012 г. дебитна карта за социални помощи се оказа безлимитна и жена от Новозагорско успя да изтегли над 100 000 лева.
Горският обаче е решен да върне парите. Той чака края на почивните дни, за да информира банката.
bTV
За автора
Може да харесате още
139 НА 100 000 ДУШИ НАСЕЛЕНИЕ Е ЗАБОЛЯЕМОСТТА В ОБЛАСТ СЛИВЕН
Област Сливен следва общата тенденция за намаляване на новозаболелите лица от началото на годината. Към момента заболяемостта е 139 на 100 хил. души население при показател от 127 за страната,
556 САКСИИ С КАНАБИС НА 20 МЕТРА ОТ СЪДЕБНАТА ПАЛАТА В СЛИВЕН
Сериозен удар на сливенската полиция. Местните ни криминалисти разкриха модерна лаборатория за канабис, която се намира на улица „Раковска“ в сграда на 20 метра от Съдебната палата, пълна с офиси
В СЛИВЕН ПРЕДСТОИ ПРЕАСФАЛТИРАНЕ НА БУЛЕВАРД „ПАНАЙОТ ХИТОВ“
Пред журналисти кметът Стефан Радев съобщи, че в Сливен предстои цялостно преасфалтиране на бул. „Панайот Хитов“. Той допълни, че вече има обявена процедура. По отношение на ремонтите на тротоари градоначалникът















0 коментара
Все още няма коментари!
Може да сте първият който коментира публикацията!