НАД 1500 СА ИМЕНИЦИТЕ НА ИЛИНДЕН В ОБЩИНА СЛИВЕН
юли 20, 2023 362 Прегледи

НАД 1500 СА ИМЕНИЦИТЕ НА ИЛИНДЕН В ОБЩИНА СЛИВЕН

Българската православна църква днес почита паметта на Свети пророк Илия. Църковният празник е наречен от народа Илинден.
Името Илия в община Сливен носят общо 901 мъже, като 471 от тях са с постоянен адрес в града. 306 са общо господата с името Илиян. 209 от тях са с адресна регистрация в Сливен.

Представителките на нежния пол с името Илияна са общо 220, като 146 от тях живеят в града.

Мъжете с името Илко са общо 53. От тях 48 са от Сливен, а останалите от населените места в общината. 30 са дамите, носещи името Илка. 24 от тях живеят в града. Общо 11 са мъжете с името Илчо.

Честит празник на всички именици!

Предишна ДНЕС Е ИЛИНДЕН
Следваща ПЛАМЕН ИВАНОВ Е НОВИЯТ СТАР УПРАВИТЕЛ НА "НАПОИТЕЛНИ СИСТЕМИ" - СЛИВЕН

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

МЪЖ ОТ БУРГАС Е ХВАНАТ С МАРИХУАНА В СЛИВЕН

37-годишен мъж от град Бургас е хванат с 3 грама марихуана от полицейски патрул в град Сливен. Проверката е извършена на 6 февруари от  служители на група „Охрана на обществения

Новини Сливен

КМЕТЪТ ОТНОВО ВНАСЯ ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ЗА ИНДУСТРИАЛНАТА ЗОНА, ИЗГОТВЕНО Е ЗАДАНИЕТО ЗА ПРОЕКТИРАНЕ НА ПЪРВИЯ ЕТАП

Кметът Стефан Радев отново ще внесе предложение в Общинския съвет  за създаване на търговско дружество, което да координира основно дейността и експлоатацията на бъдещия индустриален парк в Сливен. Това стана

Новини Сливен

ЗАМ.-ОБЛАСТНИЯТ УПРАВИТЕЛ КАМЕН КОСТОВ БЕ НА ПОСЕЩЕНИЕ В БРЮКСЕЛ

Зам.-областният управител на Сливен Камен Костов бе на информационна визита в Брюксел от 4 до 6 ноември. Тя бе организирана от Европейската комисия и в нея участваха областни управители или