НАД 1200 АТАНАСОВЦИ ЧЕРПЯТ ЗА ИМЕН ДЕН ДНЕС В ОБЩИНА СЛИВЕН
На Атанасовден в община Сливен своя имен ден отбелязват над 1500 души. Сред тях 1205 мъже носят името Атанас, от които 929 са регистрирани в града. 254 са представителките на нежния пол с името Атанаска. От тях 161 са с постоянен адрес в град Сливен. Мъжете с името Наско са общо 103, като 82 от тях живеят в града. Дамите с името Наска са 13.
Честит празник!
За автора
Може да харесате още
МЪЖ Е ЗАДЪРЖАН ЗА ДАВАНЕ НА ПОДКУП НА ПОЛИЦАИ
Служители на участък „Градец” към РУ-Котел са задържали 41-годишен мъж от град Сливен, предложил пари, за да не му съставят акт. На 7 март,, около 23,30 часа, нощният патрулен екип,
ВЕЛИКДЕНСКИ ПОЗДРАВЛЕНИЕ ОТ ПОЛК. Д-Р ИЛИЯН КОМИТОВ, НАЧАЛНИК НА ВОЕННА БОЛНИЦА – СЛИВЕН
Нека предстоящите светли празници внесат в душите и дома ни нова, още по-силна вяра в нас и в бъдещето. Приемайте и дарявайте с радост обич и уважение близките си и
ПРЕПОРЪКИ КЪМ ГРАЖДАНИТЕ ЗА ПРЕДПАЗВАНЕ ОТ ПРАВОНАРУШЕНИЯ
ПРЕПОРЪКИ КЪМ ГРАЖДАНИТЕ ЗА ПРЕДПАЗВАНЕ ОТ ПРАВОНАРУШЕНИЯ Поставени в условията на извънредно положение, хората са склонни да действат прибързано, под влияние на силни емоции. Същевременно, тази ситуация е „добра среда”
0 коментара
Все още няма коментари!
Може да сте първият който коментира публикацията!