НАД 100 ДУШИ СЕ ВКЛЮЧИХА В ГРАДСКИЯ ВЕЛОТУР, ОРГАНИЗИРАН ОТ ГЕРБ -СЛИВЕН

Над 100 души се включиха в градския велотур, организиран от ГЕРБ-Сливен. Колоездачната обиколка се проведе за четвърта поредна година и е в рамките на празника на Сливен – Димитровден. Участниците в колоезденето по улиците на Сливен преминаха 8-километрово трасе. Стартът бе даден от кандидата за втори мандат от ГЕРБ Стефан Радев. Колоездачите тръгнаха от площад „Хаджи Димитър“ и преминаха по улица „Раковски“ и булевардите „Панайот Хитов“, „Стефан Стамболов“, „Бургаско шосе“, „Илинденско въстание“, „Цар Симеон“ и „Цар Освободител“. Финалът на обиколката бе отново на централния градски площад. По традиция колоната поведе петкратната световна шампионка по борба Станка Златева и многократният шампион на страната и победител в колоездачната обиколка на България Евгени Балев. След края на градския велотур бяха раздадени и 30 награди. Наградите връчиха Стефан Радев и кандидати за общински съветници от ГЕРБ. Големият победител тази година си тръгна с чисто нов велосипед.

Предишна РУМЕН БОЗУКОВ ПОДКРЕПИ КАНДИДАТА ЗА КМЕТ НА ТОПОЛЧАНЕ ИВАН ТАНЕВ
Следваща ПАРТИЙНИ СЕКРЕТАРИ НА БСП ЗАСТАНАХА С ИМЕНАТА СИ ЗАД ПЛАМЕНА ПЕТРОВА

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ОБЩЕСТВЕНИКЪТ И ПРЕДПРИЕМАЧ САРКИС ШАКЛИЯН ПОДАДЕ РЪКА НА СЛИВЕНСКИТЕ ШАХМАТИСТИ

Общественикът и предприемач Саркис Шаклиян подаде ръка на сливенските шахматисти. Той подкрепи финансово провелия се на 30 август областен турнир по шахмат за купата на Община Сливен за мъже и