НАГРАДИХА ПОБЕДИТЕЛИТЕ В КОНКУРСА ЗА РИСУНКА „АЗ И МОЯТ ГРАД“

НАГРАДИХА ПОБЕДИТЕЛИТЕ В КОНКУРСА ЗА РИСУНКА „АЗ И МОЯТ ГРАД“

Наградите на традиционния конкурс за детска рисунка „Аз и моят град“ бяха връчени в галерия „Сирак Скитник“. Конкурсът се организиран за 24-ти път от Община Сливен в партньорство с Художествена галерия „Димитър Добрович“ за празника на града – Димитровден. Участниците бяха разделени в пет възрастови групи: деца до 7 години, I – II клас, III – IV клас, V – VI клас, VII – VIII клас.

Наградите връчиха заместник-кметът по хуманитарните дейности Пепа Чиликова и заместник-областният управител Камен Костов.

Списък на наградените участници в конкурса „Аз и моят град“

I възрастова група ( до 7 години)

1.София Илиева, 5 г., ДГ „Божур“ – Център

2.Дарена Петкова,  6 г., ДГ „Божур“ – Център

3.Милана Дюлгерова, 5 г., ДГ „Божур“ – Център

Поощрения

1.Павлена Димова, 6 г., ДГ „Теменуга“ -Филиал

  1. Симон Василев, 6 г., ДГ „Теменуга“ – Филиал

 

II  възрастова група ( 1- 2 кл.)

1.Рая Кисьова, I кл., ОУ „Димитър Петров“

2.Алекс Георгиев,  II г кл., СУ „Константин Константинов“

3.Златко Златков, 8 г., ОУ „Юрий Гагарин“

Поощрения

1.Емилия Дамянова, I а кл., ОУ „Д-р Иван Селимински“

2.Габриела Цветкова, 8 г., ОУ „Елисавета Багряна“

 

III  възрастова група (3-4 кл.)

1.Калоян Хаджистойчев, IV кл., ОУ „Елисавета Багряна“

2.Стефани Дечева,  IV б кл., СУ „Константин Константинов“

  1. Зина Илиева, III в кл., ОУ „Юрий Гагарин“

Поощрения

1.Гергана Ганчева, IV а кл., ОУ „Св. Паисий Хилендарски“

  1. Ивана Стефанова, IV в кл., ОУ „Юрий Гагарин“

 

IV възрастова група  (5-6 кл.)

1.Радина Стефанова, V в кл., СУ „Константин Константинов“

2.Живко Джиков, V б кл.,  СУ „Константин Константинов“

3.Сияна Панайотова, V б кл., СУ „Константин Константинов“

Поощрение

1.Велина Пенчева, V б кл., СУ „Константин Константинов“

2.Емили Йорданова, V б кл., СУ „Константин Константинов“

 

V възрастова група (7-8 кл.)

1.Дияна Николова, VII б кл., ОУ „Юрий Гагарин“

2.Назлъ Чобан, VIII е кл., ГПЗЕ „Захари Стоянов“

3.Йоана Маринова, VII кл., СУ „Константин Константинов“

Поощрение

1.Силвия Христова, VII кл., СУ „Константин Константинов“

2.Карина Иванова, VII кл., ОУ „Христо Ботев“

 

 

Предишна ОБЩИНА ЯМБОЛ ПЛАНИРА ПОЕМАНЕ НА ДЪЛГОСРОЧЕН ЗАЕМ ЗА ФИНАНСИРАНЕ НА МАЩАБНИ ПОДОБРЕНИЯ В ИНФРАСТРУКТУРАТА НА ГРАДА
Следваща ЗАМЕСТНИК-МИНИСТЪР ДЕНИЦА НИКОЛОВА: БЛАГОДАРЯ НА ЕКИПА НА ОБЩИНА СЛИВЕН, ЧЕ ИЗПЪЛНИ ВСИЧКИ ИЗИСКВАНИЯ НА ОП "РЕГИОНИ В РАСТЕЖ"

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ОБЩИНСКИТЕ СЪВЕТНИЦИ ОТ ГЕРБ ПРЕДЛАГАТ ЕВРОПЕЙСКАТА ШАМПИОНКА РАДОСЛАВА МАВРОДИЕВА ДА БЪДЕ УДОСТОЕНА СЪС ЗВАНИЕТО „ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН НА СЛИВЕН“

Радослава Мавродиева, европейска шампионка по лека атлетика, в категория „Тласкане на гюле“, е номинирана за удостояване със званието „Почетен гражданин на град Сливен и Общината”. Предложението е на групата общински

Новини Сливен

ДИРЕКТОРЪТ НА РИМ-СЛИВЕН ВРЪЧИ НАЙ-ГОЛЯМАТА НАГРАДА ОТ ТОМБОЛАТА, ПРОВЕДЕНА В НОЩТА НА МУЗЕИТЕ

Директорът на Регионален исторически музей – Сливен Николай Сираков връчи най-голямата награда от томболата, проведена в „Нощта на музеите“. Печелившият участник е Доротея Трифонова, която получи ваучери за еднодневна екскурзия

Новини Сливен

ПРАЗНИК В КВАРТАЛ „РЕЧИЦА“ НА 16 ЮНИ

Рок-група „Монолог”, „Брейк денс” – Плевен, Ансамбълът за народни песни и танци – Сливен са част от изпълнителите в концертната програма за празника в кв. „Речица”, който се организира на 16

0 коментара

Все още няма коментари!

Може да сте първият който коментира публикацията!

Остави коментар

nine + 15 =