МОМЧЕ Е ПЪРВОТО БЕБЕ, РОДЕНО В МБАЛ „Д-Р ИВАН СЕЛИМИНСКИ“-СЛИВЕН ЗА 2025 ГОДИНА
Първото бебе за новата година, родено в МБАЛ „Д-р Иван Селимински“-Сливен, е момче. То е проплакало в 2,20 ч. Тежи 2,470 кг и е 47 см. Майката е от Сливен.
В 16,55 ч. на 31 декември е родено последното бебе за 2024 година. То е момиче, 2,450 кг, 48 см. Родилката е от Сливен.
През изминалата година в болницата са родени над 1200 бебета. 190 от тях са недоносени.
Предишна
ВАСИЛЬОВДЕН Е!
За автора
Може да харесате още
СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ОТ КЛУБ ПО СПОРТНИ ТАНЦИ „ТУИДА“ С ТРИ ЗЛАТНИ И ЕДИН БРОНЗОВ МЕДАЛ
Държавно лично отборно първенство по спортни танци и надпревара за Купа България се проведе на 27 октомври в град Сливен. Състезанията са част от Държавния спортен календар на Българска федерация
В СЛИВЕН ХВАНАХА ДРОГИРАН ШОФЬОР НА СУБАРУ
45-годишен мъж от град Сливен, водач на лек автомобил „Субару“, е хванат да управлява след употреба на наркотични вещества. Проверката е извършена на 22 декември при ежедневния контрол по пътна
ШИВАЧЕВО ЧЕСТВА 140 ГОДИНИ ОТ ОСВОБОЖДЕНИЕТО СИ
На 15 януари жителите на град Шивачево отбелязаха 140 години от освобождението си. На този ден руски освободителни части под командването на ген. Малохов и майор Кардашевски стъпват на шивачевска














