МНОГО ПИЯН ШОФЬОР ОТ СЕЛО ЖЕЛЮ ВОЙВОДА Е СПИПАН ОТ ПОЛИЦИЯТА
Водач с алкохол 2,02 промила е установен от полицейски екипи в село Желю войвода. На 21 юли, в 19,50 часа, е извършена проверка на 31-годишния М.М. водач на лек автомобил „Опел Астра“. Пробата за употреба на алкохол е показала положителен резултат 2,02 промила. М.М. е отведен в РУ-Сливен и задържан за 24 часа. По случая е започнато бързо производство.
За автора
Може да харесате още
ДВАМА МЪЖЕ СА С НАРАНЯВАНИЯ СЛЕД СБИВАНЕ В СЛИВЕН
На 29 юни полицейски екип на РУ-Сливен се е отзовал на сигнал за сбиване в сливенския квартал „Комлука“. В резултат на скандал и възникнало сбиване са пострадали двама мъже на
28 СЛУЖИТЕЛИ НА РДПБЗН-СЛИВЕН С НАГРАДИ ПО СЛУЧАЙ ПРОФЕСИОНАЛНИЯ ПРАЗНИК НА ОГНЕБОРЦИТЕ-14 СЕПТЕМВРИ
Ден на отворените врати, открита телефонна линия, дарителска кампания и демонстрации на възможностите на Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението”- Сливен са само част от дейностите по отбелязване
ДЕВЕТ МЛАДЕЖИ ОТ ОБЛАСТ СЛИВЕН УЧАСТВАХА В XII ЛЕТЕН УНИВЕРСИТЕТ НА МГЕРБ
Девет младежи от област Сливен участваха в XII Летен университет на МГЕРБ във Варна. Групата бе водена от Христо Котов, член на НИС на МГЕРБ и общински съветник в Общински














