МАЛКО КАЧЕСТВЕНА ЛИТЕРАТУРА НА СТАРТА НА ПРЕДИЗБОРНАТА КАМПАНИЯ
26.09.2019 1218 Прегледи

МАЛКО КАЧЕСТВЕНА ЛИТЕРАТУРА НА СТАРТА НА ПРЕДИЗБОРНАТА КАМПАНИЯ

Писателката Теодора Димова представи последната си книга „Поразените“ в Сливен. Случи се в сряда вечер в библиотека „Зора“. Теодора Димова бе представена от Мариета Главчовска, директор на библиотеката.

Оказа се, че авторката има сливенски корено по майчина линия и като дете неведнъж е прекарвала летата под Сините камъни.

Теодора Димова представи книгата си, задавайки въпросите: Поразени ли са наистина „Поразените“? , В какво се изразява поражението и в какво победата?, Кой е по-силен в очите на Бога – този, който кротко плаче в себе си, или онзи, който безсрамно тържествува?

Няколко десетки сливенци имаха възможност да закупят книгата, получавайки автограф от писателката.

Предишна ЕНП НЯМА ДА ПОДПИШЕ СПОРАЗУМЕНИЕТО ЗА ЧЕСТНИ ИЗБОРИ, ПРЕДЛАГАНО ОТ ГЕРБ
Следваща 48-ГОДИШНА ЖЕНА Е РАНЕНА ПРИ КАТАСТРОФА МЕЖДУ БМВ И КИА НА ПЪТЯ СЛИВЕН - ТОПОЛЧАНЕ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ЗАПОЧВА САНИРАНЕТО НА БЛОК 33 В КВАРТАЛ „БЪЛГАРКА“

Кметът Стефан Радев днес официално даде старт на санирането на блок 33 в квартал „Българка“. Жилищният обект е 49-ят поред от общо 51, които се обновяват по Националната програма за

Новини Сливен

АРЕСТУВАХА МЪЖ ЗА ПОБОЙ НАД ЖЕНА В СЕЛО ЖЕЛЮ ВОЙВОДА

38-годишен мъж е задържан след получен сигнал, че е ударил жена, с която преди време е съжителствал. Сигналът е подаден на 2 декември от жена на 33-години. Пред органите на

Новини Сливен

ОГЛУШИТЕЛНО МЪЛЧАНИЕ НА ЛИДЕРА НА БСП ПРИ ПРИЕМАНЕ НА ГОДИШНИЯ БЮДЖЕТ В СЛИВЕН

Председателят на БСП в Сливен Атанас Делибалтов не се изказа при приемане на бюджета на общината за 2022 г. Социалистите имат 10 общински съветника и са най-голямата опозиционна сила в