МАЛКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА „СЛИВЕН БАСКЕТ“ ТРЪГНАХА С ПОБЕДА И НОВО ЕЛЕКТРОННО ТАБЛО

Малките състезатели на клуб „Сливен баскет“ започнаха с победа участието си в новото първенство. В петък състезателите на Радомир Стоянов победиха отбора на Шумен с 87:43 точки. Това стана пред многобройна публика и поставеното от Община Сливен електронно табло в залата. Малките състезатели са на възраст 13-14 години.

В събота стартират и техните батковци от „Сливен баскет“ с треньор Събин Маринов, които тази година донесоха много радост на сливналии, класирайки се във финалната група. Утре кадетите ни ще играят в Бургас с местния баскетболен клуб.

Sliveninfo припомня, че този отбор има и двама национални състезатели.

Предишна ШОФЬОРКА ЗАСТАВА ПРЕД СЪДА ЗА ПРИЧИНЕНА СМЪРТ ПО НЕПРЕДПАЗЛИВОСТ В СЛИВЕН
Следваща ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

388 ДУШИ С НАМАЛЕНА ТРУДОСПОСОБНОСТ ОТ ОБЩИНА СЛИВЕН ЩЕ ПОЛУЧАТ ДЪРВА ЗА ОГРЕВ НА ПО-НИСКИ ЦЕНИ

Община Сливен одобри  списък със 388 лица с над 71% намалена работоспособност, имащи право да закупят дърва за огрев за зимния период на 2018 – 2019 година на преференциални цени.

ЗВЕЗДИ НА СВЕТОВНОТО ДЖУДО ТРЕНИРАХА С ДЕЦА ОТ СЛИВЕНСКИ КЛУБ

Европейската шампионка по джудо при подрастващите Бетина Темелкова, която от 2 години се състезава за Израел, заради конфликт със старото ръководство на Българска федерация джудо, сподели своя ценен опит с