МАЛКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА КЛУБ „ГРИФОН“ – СЛИВЕН СТАНАХА ОТБОР №1 В БЪЛГАРИЯ

Отлично представяне на КБИ „ Грифон“ на Националното първенство по Шотокан Карате – До, отчитат от сливенския клуб. Проявата се проведе в столицата, където участваха над 500 състезатели от цялата страна, поясни за Sliven-sport.com треньорът Антон Въндев.

„Състезателите на клуба заеха челно място в генералното класиране с най-много шампионски титли. КБИ „Грифон“ се представи с 24 участника”, сподели Въндев.

РАДОСТ КОСТОВА Е НОВИЯТ ДИРЕКТОР НА СЛИВЕНСКИЯ ТЕАТЪР

Актрисата Радост Костова е новият директор на Сливенския драматичен театър „Стефан Киров“. Тя спечели конкурса на Министерството на културата за директор на театъра, проведен на 24 юли миналия месец и