КЪДЕ И ДОКОГА НЯМА ДА ИМА ВОДА В СЛИВЕН
„Водоснабдяване и Канализация-Сливен“ ООД уведомява своите потребители, че поради извършване на авариен ремонт на 31. 01. 2019 г. (четвъртък) до 15.00 ч. е прекъснато водоподаването на кв.“ Речица“.
При възможност водоподаването ще бъде възстановено по-рано.
„Водоснабдяване и Канализация – Сливен „ООД се извинява на своите потребители за причиненото неудобство.
За автора
Може да харесате още
ТРЕТО УЧИЛИЩЕ СТАНА ЗОНАЛЕН ШАМПИОН ПО ФУТБОЛ
Триумф на Трето училище „Д-р Иван Селимински“ – Сливен. Младите футболисти на школото станаха зонални шампиони по футбол. На финалите в неделя нашите момчета победиха първо Ямбол с 6:0, а
32-ГОДИШНА ЖЕНА Е ЗАДЪРЖАНА ЗА ИЗВЪРШВАНЕ НА ГРАБЕЖ В СЛИВЕН
32-годишна жена от пловдивско село е задържана в РУ-Сливен за грабеж. На 22 февруари около 11,00 часа, на улица „Одрин“ в град Сливен, след като е използвала сила 32-годишната В.О.
46-ГОДИШЕН МЪЖ Е СЪС СЧУПЕНА РЪКА СЛЕД СБИВАНЕ МЕЖДУ СЪСЕДИ
Служители на РУ-Сливен работят по установяване на извършител, причинил телесна повреда. На 14 януари, в 19,50 часа, е получен сигнал за сбиване в сливенския квартал „Надежда“. На място са изпратени
0 коментара
Все още няма коментари!
Може да сте първият който коментира публикацията!