КОЛЕКТИВЪТ НА ДГС ТВЪРДИЦА ИЗПРАТИ В ЗАСЛУЖЕН ОТДИХ КОЛЕГАТА СИ СТОЯН ПЕТКОВ
04.06.2026 3119 Прегледи

КОЛЕКТИВЪТ НА ДГС ТВЪРДИЦА ИЗПРАТИ В ЗАСЛУЖЕН ОТДИХ КОЛЕГАТА СИ СТОЯН ПЕТКОВ

Колективът на Държавно горско стопанство „Твърдица“ изпрати в заслужен отдих своя колега – началник участък Стоян Петков – след цели 47 години, посветени на Българската гора и професията лесовъд. За съществен принос и проявен професионализъм при изпълнение на служебните си задължения в защита на Българската гора, през 2025 г. бе награден със „Сребърна значка“ от ръководството на ЮИДП гр. Сливен. През 2022 година е удостоен с приз „За цялостен лесовъдски принос“ от регионалния съвет на лесовъдите с район на дейност на територията на РДГ Сливен – Сливенска и Ямболска области. Колективът на ДГС „Твърдица“ и всички колеги от Югоизточно държавно предприятие му пожелаваме здраве, спокойствие, дълголетие и радостни мигове със семейството и близките. Нека годините напред бъдат изпълнени с щастие, удовлетвореност и заслужена почивка. И поглеждайки към гората, винаги да усеща гордост и удовлетвореност от всичко, което е създал и опазил. В знак на благодарност за труда, уроците и за достойния му пример, ръководството на ДГС Твърдица връчи на Стоян Петков почетен плакет и благодарствено писмо от всички колеги.

Предишна ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ
Следваща ОКРЪЖЕН СЪД – СЛИВЕН НЕ УВАЖИ ИСКАНЕТО НА ОБВИНЯЕМ ЗА ИЗМЕНЕНИЕ НА ВЗЕТАТА СПРЯМО НЕГО МЯРКА ЗА НЕОТКЛОНЕНИЕ ЗАДЪРЖАНЕ ПОД СТРАЖА

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

НАМАЛЯВА СЕ СКОРОСТТА НА ДВИЖЕНИЕ ПО БУЛ. „БАНСКО ШОСЕ“. ЩЕ БЪДЕ РЕМОНТИРАН И СВЕТОФАРЪТ НА „ИЛИНДЕНСКО ВЪСТАНИЕ“

Скоростта на движение по булевард „Банско шосе“ ще бъде намалена от 70 на 50 км/ч. Ограничението ще важи за участъка от разклона за село Чинтулово до пътния възел I-6. Това

Новини Сливен

КОМПЮТЪРЪТ НА ПОЩИТЕ ПАК СПРЯ

Компютрите на „Български пощи“ отново спряха в понеделник сутрин. Поне в Сливен, където клиентите бяха връщани с думите: „Преди малко отново ни спряха компютрите“. На практика са блокирани всички дейности,

Новини Сливен

ПОЗДРАВЛЕНИЕ НА ОБЛАСТНИЯ УПРАВИТЕЛ МИНЧО АФУЗОВ КЪМ УЧИТЕЛИТЕ И УЧЕНИЦИТЕ В ОБЛАСТ СЛИВЕН

Уважаеми учители, мили ученици, честит първи учебен ден! Пожелавам на всички ученици вълшебни мигове в класната стая и отлични резултати. Вярвайте в себе си, бъдете старателни и успехите няма да