КМЕТЪТ СТЕФАН РАДЕВ ЩЕ УЧАСТВА В ГОДИШНАТА КОНФЕРЕНЦИЯ НА РАО „ТРАКИЯ“
08.07.2024 841 Прегледи

КМЕТЪТ СТЕФАН РАДЕВ ЩЕ УЧАСТВА В ГОДИШНАТА КОНФЕРЕНЦИЯ НА РАО „ТРАКИЯ“

Кметът на Сливен Стефан Радев ще участва в годишната конференция на Регионалната асоциация на общини „Тракия“ /РАО „Тракия“/. По време на двудневния форум, който ще се проведе в Поморие на 8 и 9 юли, участниците ще обсъдят актуални за местната власт теми. Ще се включат също ръководствата на партньорски организации от Гърция и Турция, с които ще бъдат обсъдени добри практики и перспективи за сътрудничество. С идеи за бъдещи съвместни инициативи ще се включи и д-р Георги Барбаров – председател на Българската община в Република Молдова, град Кишинев. Ще участват още Ива Иванова – изпълнителен директор на Държавен фонд „Земеделие“ и Стефан Спасов – началник отдел „Водено от общностите местно развитие“ в Министерството на земеделието и храните.

РАО „Тракия“ е учредена през 1997 година като неправителствено, независимо и доброволно сдружение на общини. Днес това е едно от най-големите по територия и население регионално сдружение на общини в България. Членове са 29 общини от 7 области. РАО „Тракия“ е посредник на общините-членки в обмена на информация и добри практики и има за цел да стимулира тяхното сътрудничество, да работи за повишаване ефективността и прозрачността на дейността на общините и за разширяване участието на гражданите в местното самоуправление.

Предишна ЛАБОРАТОРИЯ „ЛИНА“ ВЪВЕЖДА НОВ РАЗШИРЕН ПРОФИЛ ЗА АВТОИМУННИ ЗАБОЛЯВАНИЯ
Следваща МЪЖ УБИ МАЙКА СИ СЛЕД ЖЕСТОК ПОБОЙ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

И УЧЕНИЦИ ОТ НАЧАЛНИЯ КУРС ПОЧЕТОХА НЕЗАВИСИМОСТТА НА БЪЛГАРИЯ

И ученици от началния курс на обучение се включиха в тържествата по случай 111 години от обявяване на независимостта на България в Сливен. На площад „Хаджи Димитър“ бяха група деца

Новини Сливен

ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ

Maйĸa нa yчeниĸ ce ĸapa нa yчитeлĸaтa мy пo мaтeмaтиĸa: – Kaĸ мoжaxтe дa мy дaдeтe тaĸaвa зaдaчa зa дoмaшнo! „Aĸo eднa бyтилĸa биpa cтpyвa 32 cтoтинĸи…“ Бaщa мy цялa

Новини Сливен

Д-Р ВЕСЕЛИН ВАСИЛЕВ СПЕЧЕЛИ КОНКУРСА ЗА НАЧАЛНИК НА ОТДЕЛЕНИЕТО ПО РЕХАБИЛИТАЦИЯ В ОБЛАСТНАТА БОЛНИЦА НА СЛИВЕН

Д-р Веселин Петров Василев е старият нов началник на Отделението по рехабилитация в Областната болница на Сливен, научи Sliveninfo. Известният специалист спечели конкурса за началническото място, проведен преди 2 седмици.