КМЕТЪТ НА СЛИВЕН ПОЗДРАВИ ЖИТЕЛИТЕ НА ОБЩИНАТА ПО ПОВОД 24 МАЙ
Кметът на Сливен Стефан Радев отправя поздрав към жителите на общината по повод 24 май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура.
„На 24 май честваме най-светлия български празник – празник на знанието, духовността и българското слово. Изразяваме своята признателност към учителите, просветителите, творците и всички, които пазят и предават силата на образованието и културата“, се посочва в поздравлението на кмета.
Стефан Радев подчертава, че българската писменост и култура са повод за национална гордост и духовно единение.
Кметът пожелава на всички жители на община Сливен здраве, вдъхновение и успехи.
Честит празник!
За автора
Може да харесате още
,,ДЕСЕТКИ СКАНДИРАХА „БЪЛГАРИ, ЮНАЦИ“ ОТ ПЛОЩАДА ПРЕД ОБЩИНАТА В СЛИВЕН ЗА ВОЛЕЙБОЛИСТИТЕ НИ
България отива на финал на Световното първенство по волейбол за мъже. Десетки граждани и гости на Сливен гледаха волейболния мач между България и Чехия на големия LED екран, монтиран на
СЛИВЕНСКИ ПОЛИЦАИ ЗАЛОВИХА ДВАМА С БЛИЗО 1,5 КГ. МАРИХУАНА
Двама мъже от Шумен са хванати с близо килограм и половина марихуана. Наркотично вещество е установено при специализирана операция по противодействие на наркоразпространението, осъществена на 17 декември. Полицейски екипи на
19 СОЦИАЛИСТИ ОТ ОБЛАСТ СЛИВЕН ЩЕ УЧАСТВАТ В КОНГРЕСА НА БСП
19 социалисти от Област Сливен ще вземат участие в заседанието на конгреса на БСП, което ще се проведе на 22 януари в НДК. Делегатите ще бъдат водени от областния председател














