ЗЛАТНИ И БРОНЗОВИ МЕДАЛИ ЗА СЛИВЕНСКИЯ КЛУБ ПО СПОРТНИ ТАНЦИ „ТУИДА“

На 17. 11. 2018 г. в град Чирпан се проведе Държавен турнир по спортни танци. Клуб по спортни танци „Туида “ с треньор Йовита Пенчева участва с две танцови двойки, които се завърнаха със златни и бронзови медали. В клас 13 “ D “ на 3 -то място се класираха Пламен Колев и Теодора Миндева. Те бяха и финалисти в надпреварата за Купа Чирпан при Юноши Младша Възраст. В клас 18 „С“ златото беше за Христо Димитров и Оля Божекова. Двойката се класира и на четвърто място при Младежи стандартни танци за Купа Чирпан.

Поздравления за медалистите и треньора им.

Предишна ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ ОТ „ТОПЛОФИКАЦИЯ – СЛИВЕН“ ЕАД
Следваща ЧЕТИРИМА СЪДЕБНИ ЗАСЕДАТЕЛИ В КОТЕЛ СЕ ОКАЗАХА АГЕНТИ НА ДС

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

КЪСО СЪЕДИНЕНИЕ ПРЕДИЗВИКА ПОЖАР В НОВОЗАГОРСКО СЕЛО

На 23 август, около 12,22 часа,  е възникнал пожар в  стопанска постройка в село Събрано. Съобщението е получено в 12,24 часа, произшествието е ликвидирано в 13,20 часа от екип на

СЪВЕТНИКЪТ НА ГРАЖДАНИТЕ ПРИЕМА ПОЗДРАВЛЕНИЯ ДНЕС

Той е трети мандат общински съветник. Най-високият на ръст в местния парламент на Сливен. Петър Димитров влиза в общинския съвет с различни политически сили, но вече 11 години остава верен

2,24 ПРОМИЛА АЛКОХОЛ В КРЪВТА НА ШОФЬОРА, ПРЕГАЗИЛ ДЕТЕ В СЛИВЕН

16 -годишно момиче загина на място, след като пиян шофьор го удари на пешеходна пътека. Инцидентът е станал в 4 ч. сутринта на оживен булевард в Сливен. Пробата на шофьора