ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЛИВЕН СТАВА ДОМАКИН НА НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА МОДЕЛИ
На 31 януари 2025 г. град Сливен ще бъде за първи път домакин на националния конкурс Future Fashion Faces Bulgaria 2025 – събитие, което събира модели от цялата страна. Организатор и притежател на правата за България е Bachvarov Group. В конкурса ще участват 35 мъже и жени на възраст от 16 до 45 години, представящи 12 различни града на България.
Участниците ще се съревновават в няколко тура, демонстрирайки своята грация, харизма и стил. Конкурсът ще бъде оценяван от престижно национално жури, което ще определи победителите. Тези, които спечелят, ще имат честта да представят България на международния финал Future Fashion Faces World 2025, който ще се проведе през март в Анталия, Турция.
Конкурсът има и своята благотворителна кауза, а именно събиране на средства за семейства с репродуктивни проблеми!
Future Fashion Faces Bulgaria 2025 не е просто конкурс, а платформа, която дава възможност на българските модели да изявят своя потенциал и да направят първи крачки към международната модна сцена.
В конкурса ще има и силно сливенско участие. На подиума ще излезе сливналийката Спасимира Бурлакова, която миналата година спечели титлата „Мисис България“.
Очакваме ви на 31 януари в гр. Сливен, за да станете част от едно незабравимо модно преживяване!
За допълнителна информация :
Бъчваров груп
0877444043
За автора
Може да харесате още
ТОП ИЗМАМНИЦА ОТ СЛИВЕН Е ЗАЛОВЕНА ПРИ АКЦИЯ В КВ. „КЛУЦОХОР”
Измамница от национален мащаб залови сливенската полиция в кв. „Клуцохор”, научи Sliveninfo. 48-годишната сливналийка е заловена в дома си. Тя е била издирвана за измами на транспортни фирми. Измамницата е
НИКОЛАЙ МРАВОВ ОТ СЛИВЕН СТАНА ЧЛЕН НА КОМИСИЯТА ЗА ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ
Николай Мрамов от Сливен влезе в новото ръководство на националната Комисия за защита на потребителите. Новината дойде след решение на Министерски съвет. Освободени са председателят и членовете на Комисията за защита
КМЕТСТВОТО В МЛАДОВО КАНИ НА ТРАДИЦИОННАТА БОРБА С КАМИЛИ
НЧ „Христо Ботев-1929“ и Кметство с. Младово кани жители, гости и приятели на селото и на традициите на традиционната борба с камили. Събитието ще се състои на 1-ви януари 2025


















