ЗА ПОРЕДНА ГОДИНА МЕСТНАТА КОМИСИЯ ЗА БОРБА СРЕЩУ ПРОТИВООБЩЕСТВЕНИТЕ ПРОЯВИ НА МАЛОЛЕТНИТЕ И НЕПЪЛНОЛЕТНИТЕ ПРОВЕДЕ ЛЕТЕН ЛАГЕР
Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните продължава реализирането на спортни програми по училищата в Сливен като част от нейната превантивна работа.
За финал на програмата, Комисията организира спортен летен лагер край морето от 24 до 27 юни, в който се включиха 90 ученици, участвали най-активно в провеждането на тренировките през годината, показали са положителни резултати и редовно са посещаващи учебни занятия. На лагера се проведоха общи тренировки по всички видове спорт и демонстрации, съвместно с ръководителите, като всеки от участниците имаше възможност да покаже напредъка и постиженията си.
Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните използва случая и отново изказва своята благодарност към ръководствата на училищата за доброто взаимодействие и ефективното партньорство в работата по превенция на противообществените прояви.
За автора
Може да харесате още
ВОДАТА – ИЗВОР НА ЖИВОТ И НАША СПОДЕЛЕНА ОТГОВОРНОСТ: ПЕТОКЛАСНИЦИ ОТ ОУ „ПАНАЙОТ ХИТОВ“ В ИНОВАТИВЕН ПРОЕКТ
Учениците от 5. клас на ОУ „Панайот Хитов“ се потопиха в света на науката и екологията чрез участието си в НП „Иновации в действие“, Модул 1 „Интердисциплинарно учене“. Под наслов
ОБЛАСТНИЯТ КООРДИНАТОР НА ИТН С БЛАГОДАРНОСТ КЪМ ГЛАСОПОДАВАТЕЛИТЕ
Искам да благодаря на всички за всеотдайността и себераздаването от името на Областната структура на ПП „Има такъв народ” Сливен, на всички членове и симпатизанти на партията в областта, за
4 НОВИ СЛУЧАЯ НА КОРОНАВИРУС В НОВА ЗАГОРА
4 от 9-те заразени с COVID -19 в Сливенска област през последното денонощие са в град Нова Загора, научи Sliveninfo. Един от тях е фелдшер в „Бърза помощ“, а двама



















