ЗА ВТОРИ ПЪТ ТАЗИ СЕДМИЦА ХВАНАХА МЪЖЕ, ДОКАТО ПРОИЗВЕЖДАТ ДРОГА
14.05.2026 1221 Прегледи

ЗА ВТОРИ ПЪТ ТАЗИ СЕДМИЦА ХВАНАХА МЪЖЕ, ДОКАТО ПРОИЗВЕЖДАТ ДРОГА

Сливенската полиция за втори път хвана мъже, докато произвеждаха дрога.

Производство на наркотични вещества са установили криминалисти от участък „Надежда“ към РУ-Сливен. На 13 май, по време на ежедневния контрол и наблюдение на лица с криминални прояви, е извършена проверка на адрес в град Сливен. На място, в момента на производство на забранени вещества, са установени двама криминално проявени мъже от град Сливен. Отведени са в районното управление и задържани за 24 часа. В жилището са намерени и иззети множество предмети, течности, вещества и прекурсори, използвани за производство на високорискови за здравето вещества. Намерените течности са реагирали положително при тестовете за наркотици. По случая е образувано досъдебно производство.

Предишна ПРОДЪЛЖАВА ОТЧУЖДАВАНЕТО НА ИМОТИ ЗАРАДИ ИЗГРАЖДАНЕТО НА УЛИЦА ВЪВ ВИЛНА ЗОНА В СЛИВЕН
Следваща ЖИТЕЛ НА ЖЕЛЮ ВОЙВОДА ОТИВА НА СЪД ЗА НАРУШАВАНЕ НА СЪДЕБНА ЗАПОВЕД

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ФОТОРЕПОРТАЖ ЗА БАБИНДЕН

Бабинден е един от големите народни женски празници, посветен на „бабите“. Обредността през този ден е подчинена главно на желанието да се засвидетелстват почит и уважение към възрастните жени, които

Новини Сливен

В СЛИВЕН ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ ПУБЛИЧНА ДИКТОВКА ПО ПОВОД 24 МАЙ – ДЕН НА СЛАВЯНСКАТА ПИСМЕНОСТ, НА БЪЛГАРСКАТА ПРОСВЕТА И КУЛТУРА

Община Сливен ще се включи в инициативата на Института за български език към БАН, посветена на 24 май – Ден на славянската писменост, на българската просвета и култура. Тя се

Новини Сливен

ПИЯН ШОФЬОР НА ОПЕЛ Е ХВАНАТ ТАЗИ НОЩ В СЛИВЕН

  37-годишен водач на лек автомобил „Опел Вектра“ е хванат да управлява с концентрация на алкохол над допустимото. Проверката е извършена днес в 02,30 часа, на бул. „Ст.Стамболов“, в град