ЗАМЕСТНИК – КМЕТЪТ ПЕПА ЧИЛИКОВА НАГРАДИ ПОБЕДИТЕЛИТЕ В ТАЗГОДИШНОТО ИЗДАНИЕ НА КУПА „МИЛКО ДИМОВ – ИЛИЯ КРЪСТЕВ“
май 12, 2019 765 Прегледи

Заместник-кметът Пепа Чиликова награди победителите в тазгодишното издание на Купа „Милко Димов – Илия Кръстев“. Тя поздрави всички участници за доброто представяне и беше категорична, че Община Сливен ще продължи да подпомага развитието на спорта в Сливен.
„Пожелавам ви да сте здрави, да финиширате винаги без инциденти в състезанията, в които се включвате и да продължавате да съхранявате радициите в колоезденето. Община Сливен ще продължи своите усилия в посока да осигурява възможност за развитие на всички видове спорт, защото за нас е важно все повече деца и млади хора да спортуват“, каза Пепа Чиликова.
Тази година в състезанието, което е разпределено в различни категории, учатваха рекорден брой колоездачи. Общият им брой беше 250 души от 16 клуба от цялата страна.
Състезанието се провежда всяка година през май и е в памет на най-известните български колоездачи за всички времена –  Милко Димов и Илия Кръстев.

Предишна ДРАМА В СЛИВЕНСКО СЕЛО - МЪЖ ПРОСТРЕЛЯ С ПУШКА ЖЕНА СИ И СЪСЕДА СИ И СЕ САМОУБИ