ЕДИН СТРАНЕН КОНКУРС В СЛИВЕН

ЕДИН СТРАНЕН КОНКУРС В СЛИВЕН

Един странен конкурс се проведе в Община Сливен. Иде реч за мястото на управител на общинския „Дентален център“.

„На конкурса се яви само един кандидат, но документите, които подаде се оказаха празни листи“, това съобщи в сряда Мустафа Мустафов, член на комисията по избор на управител на „Денталния център“ и председател на комисията по Оперативен контрол.

Единственият кандидат е била бившата управителка д-р Живка Георгиева.

„Тя подаде документите пет минути преди изтичане на крайния срок. Празните листи видяхме всичките петима членове на комисията. Затова я отстранихме от конкурса и назначихме нов след 15 дни“, каза Мустафа Мустафов.

Това обаче не е всичко за този странен конкурс. Оказва се, че сегашният временен управител на центъра д-р Йосифов не е подал документи. Което е малко странно….

Предишна В ЯМБОЛ ОТВОРИ ВРАТИ ГОЛЯМ СТРОИТЕЛЕН ХИПЕРМАРКЕТ „ABC“
Следваща ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ОБЩИНА СЛИВЕН С БЛАГОДАРСТВЕН АДРЕС ЗА ПОДКРЕПА ПРИ СЪЗДАВАНЕ НА ГРАДИНКА ПРЕД ППМГ „ДОБРИ ЧИНТУЛОВ“

ППМГ „Добри Чинтулов“ отбелязва днес своя патронен празник. Тази сутрин в градинката пред сградата на училището беше засадено дръвче, отгледано от семена на Стария бряст. Магдалена Данчева от бригада „Нова

Новини Сливен

СЛИВЕНСКИ УЧЕНИЦИ ОБМЕНЯХА ОПИТ В ПОРТУГАЛИЯ

От 01.12 до 08.12.2017 година ученици и учители от ПГ по хотелиерство и туризъм – Сливен посетиха град Фатима, Португалия, за да участват в ежегодните срещи Christmas in Europe –

Новини Сливен

ПОЖАР В ГОРАТА НАД ГОРСКОТО В СЛИВЕН

Огън пламна в гората на баира, който се намира над трите горски институции в Сливен – ЮИДП, ДГС – Сливен и РДГ – Сливен, видя репортер на Sliveninfo. Към мястото

0 коментара

Все още няма коментари!

Може да сте първият който коментира публикацията!

Остави коментар

one + ten =