ДПС – СЛИВЕН РЕГИСТРИРА ЛИСТАТА СИ ЗА ВОТА НА 14 НОЕМВРИ С ВОДАЧ ТАНЕР АЛИ
ДПС – Сливен регистрира своята листа с кандидати за народни представители за предстоящите избори на 14 ноември 2021г.
На регистрацията присъстваха областният председател на партията Мустафа Мустафов и водачът на листата на ДПС в Сливен – Танер Али.
Танер Али е бил четири мандата кмет на град Антоново. В периода 2017 – 2021 г. той е депутат от ДПС. Той влиза в парламента и по време на двата кратки мандата тази година.
48-годишният Танер Али е завършил турска филология в Шуменския университет, физическо възпитание в НСА и публична администрация във ВТУ. Той ще води листата и в Пловдив.
На второ място в Сливен ще бъде областният лидер на ДПС Мустафа Мустафов.
Новите лица са Ажда Рамаданова, студентка в УНСС, член на МДПС, и Велко Величков, който е общински съветник от ДПС в Нова Загора.
Ето подредбата:
1. Танер Мехмед Али
2. Мустафа Юсеинов Мустафов
3. Владимир Николов Мартинов
4. Митьо Стоянов Митев
5. Ажда Рамаданова Рамаданова
6. Пламен Рашков Маринов
7. Юзджан Федалов Черкезов
8. Таня Стефкова Петрова
9. Велко Величков Славов
За автора
Може да харесате още
КОНФЕРЕНЦИЯТА НА БСП – СЛИВЕН ЩЕ БЪДЕ В ЗАЛА „ЗАРА“
Общинската конференция на БСП – Сливен за първи път ще се проведе в зала „Зара“ на Военния клуб. Досега червените провеждаха най-големия си форум на други места. 110 делегати ще
ПОЗДРАВИТЕЛЕН АДРЕС ОТ ОБЛАСТНИЯ УПРАВИТЕЛ ПО ПОВОД ЧЕСТВАНЕ НА 140 ГОДИНИ ОТ ОСНОВАВАНЕТО НА ВОЕННО ОКРЪЖИЕ–СЛИВЕН
УВАЖАЕМИ ГОСПОДИН ПОДПОЛКОВНИК ШУМАНОВ, УВАЖАЕМИ ОФИЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, ЦИВИЛНИ СЛУЖИТЕЛИ И ВЕТЕРАНИ, Приемете моите най-искрени поздрави по случай забележителната 140-а годишнина от създаването на Военно окръжие – Сливен! Малко институции в
МЪЖ ОТ СЛИВЕН Е ЗАДЪРЖАН ЗА ШОФИРАНЕ СЛЕД УПОТРЕБА НА ДРОГА
Водач на МПС, употребил наркотици е задържан от полицейски екип в град Сливен. На 14 май, в 01,50 часа, на булевард „Ст.Караджа“ е спрян за проверка лек автомобил „Форд Фокус“,
















