ДНЕС СЕ ПРОЩАВАМЕ С ГОЛЯМ СЛИВЕНСКИ ЛЕКАР
Днес се прощаваме с голям сливенски лекар. Голям, като специалист, управленец и човек. На 17 януари е починал д-р Димитър Димитров, специалист по очни болести и дългогодишен Главен лекар на областната болница в града под Сините камъни. За него казват, че е истинска епоха в историята на сливенското здравеопазване. Д-р Димитров е бил и дългогодишен началник на Очното отделение в болницата.
Погребението ще се извърши в тесен семеен кръг.
Поклон пред светлата му памет!
За автора
Може да харесате още
КМЕТЪТ НА ОБЩИНА СЛИВЕН СТЕФАН РАДЕВ СЕ СРЕЩНА С ДИРЕКТОРИ НА ДЕТСКИ ГРАДИНИ И УЧИЛИЩА
Кметът на община Сливен Стефан Радев се срещна с директори на детски градини и училища. Повод за срещите бяха формулите за финансиране, по които са изчислени делегираните бюджети на училищата
ОТ 8 ЯНУАРИ ЗАПОЧВАТ ОТКРИТИТЕ ПРИЕМНИ НА ОБЩИНСКИТЕ СЪВЕТНИЦИ ОТ ПП ГЕРБ – СЛИВЕН
От 8 януари започват откритите приемни на общинските съветници от ПП ГЕРБ – Сливен. Срещите с граждани ще се провеждат и през 2018 година, всеки понеделник от 9.30 до 16.30
ОТКРИТА БЕ ИЗЛОЖБА „УКРАИНСКИЯТ СВЯТ НА МАРИЯ ПРИМАЧЕНКО“ В ПРИСЪСТВИЕТО НА КМЕТА НА ОБЩИНА НОВА ЗАГОРА ГАЛЯ ЗАХАРИЕВА И МНОЖЕСТВО ГРАЖДАНИ
На 7 ноември, от 17:30 ч., в Художествена галерия „Руси Карабиберов“, в присъствието на кмета на Община Нова Загора Галя Захариева и множество граждани, бе открита изложба „Украинският свят на














