ДИНКО СИ КУПИ ЗЛАТЕН МЕРЦЕДЕС ЗА 350 000 ЛЕВА
Освен че карам танк, обичам и да бъда в крак с модата, хвали се Вълев
Златен мерцедес последен модел S купе яхна ямболията Динко Вълев, прочул се като Ловеца на хора. Той сам се похвали с уникалната си покупка, която пристига директно от Щутгарт, Германия.
„Освен че карам танк, обичам и да бъда в крак с модата. Дано си я карам безаварийно и Господ да ме пази – най-важното!“, пожела си пиперливият ямболия, който не спира да попълва автопарка си с бутикови модели на 4 гуми.
Освен коли Динко колекционира и военна техника, като вече притежава три танка и хеликоптер и бронетранспортьор. До тях сега ще блести и последният модел мерцедес.
„Злато с диаманти е цветът, на живо е уникален. Иначе моделът е 2019 година, струва почти 350 хиляди лева“, сподели пред „България Днес“ Динко Вълев.
Само преди седмица от Русия пристигна и третият танк, който Динко сглоби и яхна преди два дни.
„Някой навит има ли?“, подканя феновете си за дрифт Динко. В автопарка му трудно може да се припари без негово разрешение, защото Ловеца на хора отскоро е горд собственик на зло куче, порода ротвайлер.
„Взел съм го за пазач“, казва ямболията, който е взел мерки срещу ромски набези.
Текст и снимки: „България Днес“
За автора
Може да харесате още
ПРОКУРАТУРАТА ПРЕДАДЕ НА СЪД МЪЖ, ОБВИНЕН В УБИЙСТВО
Окръжна прокуратура – Ямбол предаде на съд Дечо Д. (на 41 г.). Той е подсъдим за това, че на 18.02.2017 г. в с. Ботево, обл. Ямбол, в частен дом, умишлено
ДОКТОР ПО ПРАВО СТАНА СЪДИЙКА В ЯМБОЛ
Доктор по наказателно право Анита Велева встъпи в длъжност младши съдия в Окръжен съд – Ямбол. Тя е назначена на 30.08.2021 с решение на съдийската колегия на Висшия съдебен съвет,
ВОДЕЩ СПЕЦИАЛИСТ ПО ИНФОРМАТИКА СТАНА ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОБЩИНСКИЯ СЪВЕТ В ЯМБОЛ
Антон Шиков от ПП „Пряка демокрация“ е новият председател на ОбС-Ямбол. Той спечели с 22 срещу 12 гласа за опонента му Татяна Петкова от ГЕРБ. Шиков е един от хората,

















0 коментара
Все още няма коментари!
Може да сте първият който коментира публикацията!