ДЖИП „ТОЙОТА“ СЕ ОБЪРНА КРАЙ ГОРНО АЛЕКСАНДРОВО
Джип марка „Тойота“ се обърна между сливенските села Горно Александрово и Трапоклово. Един пасажер е ранен. Той е настанен за лечение областната болница на Сливен, научи Sliveninfo.
Инцидентът е станал малко преди 15 часа в неделя. Джипът е шофиран от 72-годишен мъж, който се е отървал с по-леки наранявания.
За автора
Може да харесате още
МУСТАФА МУСТАФОВ: В СЛИВЕН ДПС ИМА ЕДИН ОБЛАСТЕН ПРЕДСЕДАТЕЛ И ТОВА СЪМ АЗ
Последната конференция на ДПС беше тази година и на нея делегатите проведоха легитимен избор, който не беше оспорен от никого. Делегатите избраха мен за председател на ДПС, какъвто съм и
ОТ 21 ЮЛИ ЗАПОЧВА ИЗПЛАЩАНЕТО НА ВЪЗНАГРАЖДЕНИЯТА НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА СЕКЦИОННИ КОМИСИИ
Изплащането на възнагражденията на членовете на секционните избирателни комисии, участвали в парламентарните избори на 11 юли 2021 г., започва от 21 юли, сряда. Плащането ще се извърши по банков път,
ДОЦ. Д-Р ЛЮДМИЛ ГЕОРГИЕВ С ПОРЕДНА ЕКСПОЗИЦИЯ, В ЧЕСТ НА ПРОФЕСИОНАЛНИЯ ПРАЗНИК НА БЪЛГАРСКАТА ПОЛИЦИЯ
Изложба с полицейски експонати „Символи на държавността“ се открива днес във фоайето на музейна експозиция „Котленски възрожденци“. Тематичното изложение е посветено на празника на българската полиция – 8 ноември /Архангеловден/















0 коментара
Все още няма коментари!
Може да сте първият който коментира публикацията!