ДВЕ ЗЕМЕТРЕСЕНИЯ БЯХА РЕГИСТРИРАНИ В ЯМБОЛСКО
август 23, 2023 3145 Прегледи

ДВЕ ЗЕМЕТРЕСЕНИЯ БЯХА РЕГИСТРИРАНИ В ЯМБОЛСКО

Земетресение с магнитуд 3,5 е регистрирано вчера в района на град Ямбол, съобщават от Националния институт по геофизика, геодезия и география при Българската академия на науките (НИГГГ-БАН).

По данни на Националния сеизмологичен център към НИГГГ-БАН земетресението е от 18:36 часа българско време и е с епицентър на 260 километра от град София.

До момента има данни земетресението да е усетено в района на град Ямбол. Минути след земетресението е регистрирано още едно земетресение с магнитуд 2,1, съобщават сеизмолозите от НИГГГ-БАН.

 

dariknews.bg

Предишна ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ
Следваща СЕДЕМ СА НОМИНАЦИИТЕ ЗА НАГРАДАТА "ДОБРИ ЧИНТУЛОВ" НА ОБЩИНА СЛИВЕН

За автора

Може да харесате още

Новини Ямбол

ОДМВР – ЯМБОЛ НАГРАДИ 47-ГОДИШНА ЖЕНА, НАМЕРИЛА ЧАНТА С ПАРИ И ДОКУМЕНТИ

Днес, 47-годишната жителка на областта  бе наградена с почетна грамота за проявена висока гражданска отговорност и честност за доблестната си постъпка. На 7 април, на територията на търговски обект, находящ

Новини Ямбол

ЯМБОЛ АПЛОДИРА ГОЛЕМИЯ ХРИСТО СТОИЧКОВ

При изключителен интерес – с десетки правостоящи и струпани по входовете хора, премина срещата с легендата на футбола Христо Стоичков и представянето на официалната му автобиография “Христо Стоичков. Историята” снощи,

Новини Ямбол

МЕРЦЕДЕС ОСЪМНА С НАРЯЗАНИ ГУМИ

Вчера в РУ – Елхово е получен сигнал, че през нощта срещу 22 ноември, чрез използване на остър предмет са срязани три гуми на лек автомобил „Мерцедес“, паркиран ул. „Търговска“