ДВАМА СА ЗАДЪРЖАНИ ЗА НАРКОТИЦИ НА ПЕТОЛЪЧКАТА
юли 26, 2023 868 Прегледи

ДВАМА СА ЗАДЪРЖАНИ ЗА НАРКОТИЦИ НА ПЕТОЛЪЧКАТА

Иззети наркотични вещества и двама задържани при операция срещу наркоразпространението. На територията на ОДМВР-Сливен е в ход специализирана операция с цел установяване на лица, занимаващи се с производство и разпространение на наркотични вещества. На 25 юли, около 2,30 часа, пред заведение в района на кръстовище „Петолъчка“, екип на РУ-Сливен е извършил проверка на паркиран лек автомобил „ Шавролет Авео“. В автомобила са установени двама криминално проявени мъже- на 50 години от Сливен и на 40 години от село Тича. При последвалата проверка в автомобила са намерени и иззети опаковки, съдържащи вещества, които при теста са реагирали на метамфетамин и канабис. Двамата са отведени в РУ-Сливен и задържани за 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.

Предишна ИЗСЛЕДВАЙТЕ СЕ БЕЗПЛАТНО ЗА ХЕПАТИТ С В ЛАБОРАТОРИЯ "ЛИНА"
Следваща ТЕЖКА КАТАСТРОФА С ВЕЛОСИПЕДИСТ ОТ СЛИВЕН Е СТАНАЛА ПО ПЪТЯ ЗА ИЧЕРА

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

РЕГИОНАЛНА МЛАДЕЖКА СРЕЩА – ДЕБАТ „АЗ ИЗБИРАМ „ЗА“ ЕВРОПА“ ОТКРИХА ЕВРОДЕПУТАТЪТ ВЛАДИМИР УРУЧЕВ И КМЕТЪТ СТЕФАН РАДЕВ

В зала „Май“ се състоя регионална младежка среща – дебат „Аз избирам „За“ Европа“, която беше открита от евродепутата Владимир Уручев и кмета Стефан Радев. Форумът беше посветен на предстоящите

Новини Сливен

ТЕ САДЯТ, ДРУГИ КРАДАТ

Една прекрасна инициатива на кафе-сладкарница „Мустан“ впечатли пешеходците по сливенското ларго в четвъртък. Един от собствениците и млада дама от персонала садиха цветя около дърветата край кефе-сладкарницата. „Инициативата е на

Новини Сливен

БНР И ОБЩИНА СЛИВЕН – СЪС СЪВМЕСТНИ ИНИЦИАТИВИ ЗА 140-ГОДИШНИНАТА ОТ РОЖДЕНИЕТО НА СИРАК СКИТНИК

Българското национално радио и Община Сливен ще си партнират в редица интересни събития, посветени на 140-годишнината от рождението на нашия съгражданин Сирак Скитник, първи главен уредник /ръководител/ на Българското радио.