ДА СЕ СМЕЕШ ЛИ, ДА ПЛАЧЕШ ЛИ: ДЯДО ДАДЕ 25 ЛЕВА ОТКУП НА КРАДЦИ, ЗА ДА МУ ВЪРНАТ ПЕТЕЛА
92-годишен дядо от Котел даде 25 лева откуп, за да може крадци да му върнат любимия петел. Възрастният мъж съжителствал единствено с него след като съпругата и синът му починали.
Петър Еремиев разказва по БТВ, че цигани откраднали пернатото животно. След това се появили при него, като заявили, че са открили петела в къща и ако иска да му го върнат, ще трябва да се бръкне за 25 лева. Човекът не се и замислил-дал парите и прибрал опитомената птица. Еремиев признава, че не е подавал сигнал в полицията за това посегателство. Къщата му ставала обект на набези от крадци два пъти, като престъпниците отмъкнали каквото си харесали. Човекът не крие любовта си към животното, с което съжителства в къщата. Пред камерата дядо Петър му се радва и го целува по главата като дете. Оказва се, че селото е подложено на тормоз от крадци, но разкриваемостта е твърде ниска.
frognews.bg
За автора
Може да харесате още
ТРЕТОКЛАСНИЦИ ГОСТУВАХА НА ДГС-ТВЪРДИЦА ПО СЛУЧАЙ ДЕНЯ НА ГОРАТА
Третокласници гостуваха в Държавно горско стопанство – Твърдица. Децата бяха посрещнати лично от директора на горското стопанство инж. Коста Ашламов. По случай „Международния ден на гората”-21.03.2019г. и във връзка
В ОБЩИНА СЛИВЕН СЕ ЗАБРАНЯВА ИЗПОЛЗВАНЕТО НА ПИРОТЕХНИЧЕСКИ СРЕДСТВА ЗАРАДИ ПОВИШЕН РИСК ОТ ПОЖАРИ
Със заповед на кмета на община Сливен от днес, 27 юли, се въвежда забрана за използването на всякакъв вид пиротехнически средства на територията на общината. Мярката е предприета във връзка
ЗАТВАРЯТ ВРЕМЕННО ЗА ДВИЖЕНИЕ УЧАСТЪКА ОТ РБ „САВА ДОБРОПЛОДНИ“ ДО УНИВЕРМАГА
Затварят временно за движение на пътни превозни средства улица „Аксаков“ и част от улица „Никола Карев“, от РБ „Сава Доброплодни“ до Универмага. Мярката влиза в сила от 31 май, събота














