ГРАЖДАНСКИ ИНИЦИАТИВИ, ИДЕИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ В ПРИЕМНИЯ ДЕН НА ОБЩИНСКОТО РЪКОВОДСТВО
08.03.2024 1231 Прегледи

ГРАЖДАНСКИ ИНИЦИАТИВИ, ИДЕИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ В ПРИЕМНИЯ ДЕН НА ОБЩИНСКОТО РЪКОВОДСТВО

В приемния ден на кмета Стефан Радев жители на община Сливен представяха различни казуси. Предимно позитивни, идейни и ползотворни бяха отделните срещи. Доброволци, които работят съвместно със сливенски училища по редица инициативи, споделиха пред градоначалника еко идеи за по-чиста градска среда, начинания, в които могат да се включват повече граждани и домакинства. Жители изразиха готовност за съдействие в обществена дейност и полезни за града каузи.

По някои от поставените въпроси кметът увери, че те ще бъдат проучени и ще се търси възможно решение.

Беше потърсено съдействие и от заместниците на сливенския градоначалник по лични въпроси, имотни казуси и такива, свързани с пътната инфраструктура.

Приемният ден на кмета и неговия екип е всеки първи четвъртък от месеца, като при неотложни ангажименти е възможна промяна в дните и записаните граждани се уведомяват за това. Записването се извършва три дни преди приемния ден – в понеделник от 08.30 часа в Центъра за административно обслужване на гражданите – източен вход на Общината. Жалби и сигнали се приемат и по електронна поща.

Предишна МАРИЙКА ПЕТКОВА ОГЛАВИ СОЦИАЛИСТКИТЕ В СЛИВЕН
Следваща КРИМИНАЛИСТИ НА ГДНП И КОЛЕГИТЕ ИМ ОТ ОДМВР-СЛИВЕН РАЗКРИХА СХЕМА ЗА ИЗМАМИ В ИНТЕРНЕТ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ОБЩИНСКИЯТ СЪВЕТ В СЛИВЕН СЕ ОБЕДИНИ ОКОЛО ФИНАНСОВИЯ СТИМУЛ ЗА НОВОРОДЕНО ИЛИ ОСИНОВЕНО ДЕТЕ

На редовна сесия днес местният парламент в Сливен единодушно прие изцяло нова наредба. Тя е относно условията и реда за предоставяне на финансова подкрепа за новородено или осиновено дете на

Новини Сливен

ПЪДАРЕВО В ОЧАКВАНЕ НА ПЕТОТО ИЗДАНИЕ НА ТРАДИЦИОННИЯ ПРАЗНИК „ПРОЛЕТНИ ИГРИ И ОБИЧАИ“

На 16 май /събота/ от 10:00 часа стадионът в село Пъдарево ще посрещне гостите на петото издание на празника „Пролетни игри и обичаи“. В програмата тази година участие ще вземат

Новини Сливен

SLIVENINFO ПРАТИ ЛЕЛЯ ПЕПИ В ЕФИРА НА bTV

bTV излъчи репортаж за бившата чистачка в ПМГ „Добри Чинтулов“ Пенка Тодорова, която получи награда – спа почивка от ученици в школото. Репортажът е следствие на новината на Sliveninfo „Ученици