ГРАЖДАНИ НА СЛИВЕН ПОСТАВИХА СВОИ ПРОБЛЕМИ ПРЕД РЪКОВОДСТВОТО НА ОБЩИНАТА
Граждани на Сливен днес се срещнаха с ръководството на общината в рамките на приемния ден. Кметът Стефан Радев беше запознат с проблемите и работата на помощния персонал в една от детските ясли в града. Заместник-кметът Румен Иванов отговори на въпроси, свързани с благоустройството на Сливен. Той се запозна с интереса на гражданите от програмата за саниране. Секретарят на общината Валя Радева беше запозната с казуси от личен характер, свързани с граждани, живеещи в общински жилища.
Записването на граждани за приемния ден на кмета, заместниците му и секретарят на общината става от 08.30 часа в Центъра за административно обслужване на гражданите – източен вход на Общината. Жалби и сигнали се приемат и по електронна поща.
За автора
Може да харесате още
РАЗДАВАТЕЛНИЯТ ПУНКТ НА МЛЕЧНАТА КУХНЯ В ДГ „ЕЛИЦА“ ОТ УТРЕ ВЪЗСТАНОВЯВА ОБИЧАЙНАТА СИ РАБОТА
Раздавателният пункт на детската млечна кухня в ДГ „Елица“ в кв. „Сини камъни“, от утре, 3 ноември, възстановява обичайната си дейност. За това съобщи директорът на услугата Мирослава Костова. Заради
СЛИВНАЛИЯ ПЛАЩА ГЛОБА ЗА НАРУШЕНИЕ В ГЕРМАНИЯ ОТ ПРЕДИ 5 ГОДИНИ
Мъж от Сливен ще трябва да плати глоба, наложена в Германия за нарушение от преди пет години на тамошния Закон за движение по пътищата. Окръжния съд в Сливен призна решението
ФОРУМ „Е-БЪДЕЩЕТО НА БЪЛГАРИЯ ПО ПЪТЯ НА СМАРТ-СИТИ ТЕХНОЛОГИИТЕ“ СЪБРА В СЛИВЕН ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА МЕСТНИТЕ ВЛАСТИ, АКАДЕМИЧНИТЕ СРЕДИ И БИЗНЕСА
Форум „Е-бъдещето на България по пътя на смарт-сити технологиите”, организиран от Европейски информационен център „Европа Директно-Сливен”, се проведе в Технически университет-ИПФ-Сливен на 26 септември. Съорганизатори на събитието, което бе съфинансирано















0 коментара
Все още няма коментари!
Може да сте първият който коментира публикацията!