ГОРСКИ СЛУЖИТЕЛ Е БИЛ НАПАДНАТ КРАЙ СЕЛО СОТИРЯ
Криминалисти на участък „Петолъчка“ при РУ-Сливен работят по случай на причинена лека телесна повреда на длъжностно лице. Около 16,00 часа на 6 април служител в Държавно горско стопанство-Сливен е бил нападнат от лице, за което има съмнения, че е извършвало незаконна сеч в района на горска местност, над село Сотиря. Горският служител е ударен в гърдите, докато изпълнява служебните си задължения, като му е причинена лека телесна повреда. По случая има задържан.
Образувано е досъдебно производство.
За автора
Може да харесате още
ВЕСЕЛИНА СЕДЛАРСКА СТАНА ЖЕНА НА ДЕСЕТИЛЕТИЕТО
Веселина Седларска, писател и журналист от Сливен, стана Жена на десетилетието. Случи се в сряда вечерта на тържествена церемония в столицата. Веселина Седларска е победителка в конкурса в категория „Перо“,
БНР И ОБЩИНА СЛИВЕН – СЪС СЪВМЕСТНИ ИНИЦИАТИВИ ЗА 140-ГОДИШНИНАТА ОТ РОЖДЕНИЕТО НА СИРАК СКИТНИК
Българското национално радио и Община Сливен ще си партнират в редица интересни събития, посветени на 140-годишнината от рождението на нашия съгражданин Сирак Скитник, първи главен уредник /ръководител/ на Българското радио.
КМЕТЪТ НА НОВА ЗАГОРА ПРЕДЛАГА ПРИВАТИЗАЦИЯ НА ОБЩИНСКАТА БОЛНИЦА
Кметът на Нова Загора Николай Грозев предлага общинската болница МБАЛ „Света Петка Българска“ ЕООД да бъде приватизирана. „Моето предложение е болницата да влезе в списъка на обектите за приватизация през