ГОЛЯМ ФОЛКСВАГЕН ИЗХВЪРЛИ МАЛКО РЕНО ОТ БУЛ. „ПАНАЙОТ ХИТОВ” В СЛИВЕН
Голям „Фолксваген Пасат” и малко „Рено Клио” се удариха на бул. „Панайот Хитов”, до „Новоселски мост” в Сливен. Катастрофата стана малко след 13 часа в понеделник. Не е ясно кой кого е ударил, но вследствие на сблъсъка немската кола буквално е изхвърлила френската от широкия булевард. Разстоянието между двата автомобила беше повече от 15 метра, видя репортер на Sliveninfo. Пристигналата на място полицейска кола се ограничи да стои по средата на булеварда с пуснати аварийни светлини. Движението не беше спряно. Няма яснота за състоянието на шофьорите.
За автора
Може да харесате още
КМЕТЪТ РАДЕВ СЕ СРЕЩНА С РЪКОВОДСТВОТО НА ДЪРЖАВНА АГЕНЦИЯ ЗА ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО
Кметът Стефан Радев се срещна с председателя на Държавната агенция за закрила на детето /ДАЗД/ д-р Теодора Иванова и главния секретар на агенцията Камелия Николова. На срещата в Общината присъства
ОБЩИНА СЛИВЕН ПОЗДРАВИ БЪЛГАРСКАТА ПОЛИЦИЯ ПО ПОВОД ПРОФЕСИОНАЛНИЯ Й ПРАЗНИК
Българската полиция чества своя професионален празник. По този повод ОДМВР-Сливен свика тържествено събрание в сградата на дирекцията. Временно изпълняващият длъжността кмет на Община Сливен Румен Иванов поздрави всички служители. „За
МЕДИЦИНСКИ ХЕЛИКОПТЕР НА АМЕРИКАНСКАТА АРМИЯ ЩЕ КАЦА ДНЕС В ДВОРА НА ВОЕННА БОЛНИЦА
Медицински хеликоптер на американската армия ще каца на два пъти днес в двора на Военна болница в Сливен. Това съобщиха за Sliveninfo от лечебното заведение. Първото кацане е планирано за
















