ГЕНЕРАЛ КОЛЬО МИЛЕВ: СЛИВЕН НЯМА ЛОБИ В ЦЕНТРАЛНАТА ВЛАСТ
От 2010 г., когато се върнах в Сливен и досега, мога да кажа със сигурност, че Сливен няма лоби в централната власт. А в наше време това е голям проблем за всеки град. Това заяви в понеделник в Сливен бившият кмет и сегашен депутат от БСП генерал Кольо Милев. Той проведе среща с военно-патриотични и граждански организации в ресторантски комплекс „Фемили спейс“. Сред присъстващите бяха и червените общински съветници Минчо Афузов, Радослав Кутийски и Васил Петров.
„Сливен най-после трябва да реши въпроса с минералните си бани. Вече има инициативен комитет и аз го подкрепям. Необходимо е да се намери инвеститор, за да не отива това богатство – 18 литра минерална вода в секунда, на вятъра. Работим и по въпросите за Карандила и летището, които също трябва да са приоритетни за общинската управа“, каза генерал Милев.
Според него приетият наскоро бюджет на общината е предизборно надут. И нямало как да се изпълни.
Генерал Милев прогнозира, че на предстоящите евроизбори БСП ще получи 6-7 места за евродепутати.
За автора
Може да харесате още
В НОВА ЗАГОРА ЗАЛОВИХА КРАДЦИ НА МЕТАЛНИ ТРЪБИ
На 24 март, в 19,10 часа, в дежурната част на РУ-Нова Загора е получен сигнал за извършена кражба на метални тръби от жилищен имот в град Нова Загора. Незабавно са
ГРУБ ВАНДАЛСКИ АКТ В ПАРК „ЮНАК”, ДО НОВОСТРОЯЩАТА СЕ ЦЪРКВА
Вандали потрошиха пейки и изкъртиха плочки на хълма в парк „Юнак“ в Сливен, около новостроящата се църква. Служител на Общинска охрана е констатирал пораженията днес при редовния сутрешен обход на
СЪВЕТНИЦИТЕ В ТВЪРДИЦА ОТХВЪРЛИХА ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ЗА УВЕЛИЧЕНИЕ НА МЕСТНИТЕ ДАНЪЦИ И ТАКСИ
Общинските съветници в Твърдица не приеха предложение за увеличение на някои местни данъци и такси, което разгледаха на декемврийската сесия на Общинския съвет (ОС). Това съобщи председателят на ОС в Твърдица Мирослав



























0 коментара
Все още няма коментари!
Може да сте първият който коментира публикацията!