ГАЛЯ ЗАХАРИЕВА ОТ ГЕРБ СПЕЧЕЛИ ИЗБОРИТЕ В НОВА ЗАГОРА
юли 3, 2022 1442 Прегледи

Галя Захариева от ГЕРБ спечели изборите в община Нова Загора на първи тур. Тя получава 53.25 процента от гласовете, съобщиха от щаба на ГЕРБ.

Информацията все още не е потвърдена официално от Общинската избирателна комисия.

Активността на извънредните избори в Нова Загора бе 26.57 процента.

На второ място остана Кремена Петрова, издигната от инициативен комитет, в който влизаха ДБ, БСП, „Изправи се, България“ и др.

Трети е Иван Игнатов, издигнат от Инициативен комитет, в който влизаха ПП и ИТН.

На четвърто място остана кандидатът на „Възраждане“.

Предишна ВТОРИЯТ СЪСТЕЗАТЕЛЕН ДЕН ОТ МЕЖДУНАРОДНИЯ ШАХМАТЕН ФЕСТИВАЛ В КОТЕЛ ЗАВЪРШИ С БЛИЦ ТУРНИР 3+2
Следваща ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ПРОГРАМА ЗА ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР НА МАЛКИ ВРАТИЧКИ, ОРГАНИЗИРАН ОТ БРАТЯ ГОЧЕВИ

Сливенските бизнесмени Братя Гочеви организират футболен турнир на малки вратички, който ще се проведе в събота и неделя на спортен комплекс „Ника”. Предлагаме ви програмата на турнира, чиито победители ще