В СЛИВЕН ЗАДЪРЖАХА ДРОГИРАН ШОФЬОР
39-годишен водач на лек автомобил „Ситроен“ е хванат да управлява след употреба на наркотични вещества. Проверката е извършена днес в 02,26 часа в град Сливен от екип на група „Патрулно-постова дейност“ към РУ-Сливен. Автомобилът е спрян на бул. „Цар Симеон“ при нощен обход на града. Пробата за употреба на наркотици, извършена на място с техническо средство, е показала положителен резултат. Водачът, жител на община Сливен, е задържан за 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
За автора
Може да харесате още
НА 21 НОЕМВРИ РЗИ – СЛИВЕН ОТВАРЯ ВРАТИ ЗА ДЕНЯ ПРОТИВ ТЮТЮНОПУШЕНЕТО
По традиция в третия четвъртък на месец ноември се отбелязва Международния ден без тютюнопушене. Тази година националната кампания ще премине под мотото „Месец без никотин! Изборът е твой!“ Историята за
ДЕСИСЛАВА ВЪЛЧЕВА – ОТЛИЧНИК ОТ ВИСШЕТО ВОЕННОМОРСКО УЧИЛИЩЕ, С НАГРАДА ОТ КМЕТА СТЕФАН РАДЕВ
На тържествена церемония във Варна на 12 август бяха връчени дипломите на студентите от „Випуск 2023“ на Висшето военноморско училище „Н. Й. Вапцаров“. Официални гости на промоцията в двора на
ВЪЛШЕБНИЯТ СВЯТ НА МАЛКИЯ МУК – ПОВИК ЗА ДОБРОТА, КРАСОТА И СПРАВЕДЛИВОСТ
Защо „Приказките не са празни приказки“? –Интервю с Ивайло Гандев, режисьор на представлението. Новият спектакъл на Сливенския драматичен театър е част от майските дни на културата „Сливенски огньове“. Премиерата е














