В ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ – СЛИВЕН СЕ СЪСТОЯ СИМВОЛИЧНО ПРИЕМАНЕ НА ВЛАСТТА
Областният управител на област Сливен Веселин Вълчев официално встъпи в длъжност. Той пое поста от Минчо Афузов с решение на МС от 2 февруари.
В понеделник следобяд, на среща със служителите в администрацията, Минчо Афузов им благодари за проявеното усърдие и постигнатите резултати. „За мен беше чест да работим заедно“, отбеляза той и символично предаде поста на новия областен управител. От своя страна Веселин Вълчев подчерта, че активната работа на областната администрация продължава, в изпълнение на държавните задачи. Двамата си размениха пожелания за здраве и успехи.
За автора
Може да харесате още
ОБЛАСТНИЯТ УПРАВИТЕЛ ЧАВДАР БОЖУРСКИ ВРЪЧИ НАГРАДАТА „КОНСТАНТИН КОНСТАНТИНОВ“ В КАТЕГОРИЯ „ИЗДАТЕЛСТВО“
Областният управител Чавдар Божурски връчи Националната награда „Константин Константинов“ в категория „Издателство“ за 2025 година. Това стана по време на официалната церемония от програмата на Националния фестивал на детската книга
ИВАЙЛО ЕНЕВ – ЗА МОДЕРНОТО ОБРАЗОВАНИЕ И ВРЪЗКАТА С УСТОЙЧИВОТО ИКОНОМИЧЕСКО РАЗВИТИЕ
Модерното образование трябва да премине от пасивно запаметяване към функционално прилагане на знания чрез интегриране на STEM дисциплини и реални казуси, защото устойчивият икономически растеж се базира на повишаване на
120 ГОДИНИ ЧИТАЛИЩНА ДЕЙНОСТ В ШИВАЧЕВО
По случай бележитата годишнина празникът на читалищата от Община Твърдица гостува в град Шивачево на 3 юни. С най-добрите постижения в своята дейност за сезона в концерта се включиха читалищата
















