В НОВА ЗАГОРА И ТВЪРДИЦА ЗАЛОВИХА ПИЯНИ ШОФЬОРИ
53-годишен мъж от град Нова Загора, водач на лек автомобил „Ауди А6“, е хванат да управлява след употреба на алкохол. Проверката е извършена на 12 март, в 22,50 часа, в град Нова Загора при ежедневния контрол по пътна безопасност. Пробата за употреба на алкохол, извършена на място с техническо средство, е показала положителен резултат над 2,00 промила. Водачът е задържан за 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
57-годишен мъж от град Твърдица, водач на лек автомобил „Опел“, е хванат да управлява след употреба на алкохол над допустимото. Проверката е извършена на 12 март, в 16,20 часа, при ежедневния контрол по пътна безопасност в град Твърдица. Пробата за употреба на алкохол, извършена на място с техническо средство, е показала положителен резултат над 1,2 промила. Водачът е задържан за 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
За автора
Може да харесате още
ОБЩИНА СЛИВЕН ЗАПОЧВА ПОСТАВЯНЕТО НА ДЕТСКИ КОШЧЕТА ЗА ОТПАДЪЦИ
Детски кошчета за отпадъци предстои да бъдат поставени в различни части на града, съобщиха от отдел „Екология“ към Община Сливен. Част от цветните съоръжения вече са поставени, други предстои да
МЪЖ Е ЗАДЪРЖАН ЗА НАРКОТИЦИ В СЛИВЕН
Притежаване на наркотици са установили служители на група „Охрана на обществения ред“ при РУ-Сливен. Проверката е извършена днес в часовете след полунощ на ул. „Охрид“. В 35-годишния П.П. е намерено
УДЪЛЖАВАТ СРОКА ЗА УЧАСТИЕ В РЕГИОНАЛНИЯ КОНКУРС ЗА РИСУНКА „ОБИЧАМ МОЯ РОДЕН ГРАД”
До 20 август се удължава срокът за участие в регионалния конкурс за рисунка „Обичам моя роден град“. В инициативата, организирана от Община Ямбол със съдействието и подкрепата на Община Сливен,














