ВТОРИЯТ СЪСТЕЗАТЕЛЕН ДЕН ОТ МЕЖДУНАРОДНИЯ ШАХМАТЕН ФЕСТИВАЛ В КОТЕЛ ЗАВЪРШИ С БЛИЦ ТУРНИР 3+2
03.07.2022 662 Прегледи

В блиц турнира с контрола 3 минути + 2 секунди добавка, право на участие имаха всички желаещи шахматисти заплатили турнирна такса.

На първо място в класирането застана младият талант на ШК „Каиса“ Варна Павел Янев следван от международния майстор Спас Кожухаров от ШК Локомотив 2000 и Християн Илиев от СКШ „Шумен“.

Ето и класирането от 4-то до 8-мо място:

4-то място за гросмайстора Петър Дренчев

5-то място за Стоян Стоянов

6-то място за Владимир Павлов

7-мо място за Явор Николов

8-мо място за инж. Методи Стойнев

Всички състезатели от първо до осмо място получиха парични награди както следва: За I-во място – 250 лева, за II-ро място – 200 лева, за III-то място – 150 лева, за IV-то място – 120 лева, за V-то място – 100 лева, за VI-то място – 80 лева, за VII-мо място – 50 лева и за VIII-мо място – 50 лева.

Следващият блиц турнир „гилотина“ ще се проведе на 4 юли /понеделник/ от 17 часа.

Предишна 35 ДЕЦА СЕ СЪСТЕЗАВАХА В ПЪРВИЯ ДЕТСКИ ШАХМАТЕН ТУРНИР "ГЕОРГИ РАКОВСКИ" В КОТЕЛ
Следваща ГАЛЯ ЗАХАРИЕВА ОТ ГЕРБ СПЕЧЕЛИ ИЗБОРИТЕ В НОВА ЗАГОРА

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ДВА АВТОМОБИЛА МАРКА „АУДИ“ СЕ УДАРИХА В ЦЕНТЪРА НА СЛИВЕН

Два автомобила марка „Ауди“ се удариха в центъра на Сливен. Инцидентът стана малко след 16 часа в понеделник на кръстовището между бул. „Хаджи Димитър“ и ул. „Димитър Добрович“. На място

685 ЗЕМЕДЕЛЦИ ОТ СЛИВЕНСКА ОБЛАСТ НЕ СА ДЕКЛАРИРАЛИ ДОХОД ОТ ПОЛУЧЕНИ СУБСИДИИ

685 са земеделците от Сливенска област, които не са декларирали доход от получените субсидии. Общо за страната регистрираните земеделски стопани, които са получили субсидии в общ размер 120 млн. лв.

ТИР ИЗГОРЯ ПРИ ПОЖАР В СЕЛО ЗЛАТИ ВОЙВОДИ

Екипи на Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“-Сливен са се отзовали на 12 произшествия от 1 до 3 март. На  3 март, около 11,20 часа, в складова база