ВСЕ ПОВЕЧЕ ЧАСТНИЦИ ТЪРСЯТ УСЛУГИТЕ НА ОБЩИНСКАТА ФИРМА ЗА ОХРАНА В СЛИВЕН
Все повече частници търсят услугите на общинската фирма за охрана в Сливен.
„Тази тенденция се засили през вече изминаващата вече 2021 г. В града настъпи окрупняване на охранителни фирми и сме много доволни, че немалка част от клиентите избраха именно нас“, заяви пред Sliveninfo Петко Чолаков, управител на общинската фирма за охрана.
Управляваното от Чолаков дружество се търси заради многото и качествени услуги, които предлага. Общинската фирма за охрана разполага с център за видеонаблюдение и СОТ, който работи 24 часа в денонощието. Дружеството е единственото, което има мобилни охранителни групи по селата.
„На практика можем да реагираме веднага, след като се получи сигнал. Нашите услуги са комплексни, което ни превръща в най-голямата охранителна фирма в Сливенска област“, категоричен е Петко Чолаков.
Общинската фирма за охрана се грижи за всички общински обекти. Доброто качество на услугите й я прави търсена и от все повече частни клиенти.
За автора
Може да харесате още
ОБЩИНА СЛИВЕН ИЗПРАТИ ПИСМО ДО МРРБ И ВИК-ХОЛДИНГА ЗА ПОДМЯНАТА НА ВОДОПРОВОДА В КВ. „РЕЧИЦА“
Община Сливен изпрати писмо до министъра на регионалното развитие и ВиК-холдинга с искане за финансова подкрепа да се реши въпросът с подмяната на водопровода в квартал „Речица“. Към писмото е
ГРАБЕЖ НА 68-ГОДИШНА ЖЕНА Е ИЗВЪРШЕН В 6,30 ЧАСА СУТРИНТА В СЛИВЕН
Криминалисти на РУ-Сливен издирват извършител на грабеж. На 23 февруари, около 06,30 часа, на ул. „Райко Даскалов“ в град Сливен, неизвестен извършител, след като е използвал сила и заплахи е
МОМИЧЕ Е ПЪРВОТО БЕБЕ, РОДЕНО В ОБЛАСТНАТА БОЛНИЦА НА СЛИВЕН
Първото бебе, родено в МБАЛ „Д-р Иван Селимински“-Сливен, е проплакало в 4 часа на първи януари. То е момиче. Тежи 3,040 кг, 49 см. Майката е на 17 години, от