ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ „ЗАГОРЕЦ“ СТАРТИРА УЧАСТИЕТО СИ В ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ЗАПРЕКАДЕТКИ
14.11.2022 350 Прегледи

На 6 ноември, Волейболен клуб „Загорец“ стартира участието си в Държавно първенство за прекадетки (момичета, родени 2004/2005 година). Отборът бе домакин в първата си среща и прие тима на „Тунджа“, гр. Ямбол, като с лекота записа категорична победа с 3:0 гейма.

На 13 ноември ВК „Загорец“ гостуваха на ВК „Дея“, гр. Бургас. След много добра игра, момичетата от клуба поведоха в резултата с 2:0 гейма. След допуснати грешки, в третия и четвъртия гейм, те позволиха изравняване, но след победа в петия гейм с 15:10 точки, заслужено извоюваха победа в мача с 3:2 гейма.

На 27 ноември, от 14:00 часа, ВК „Загорец“ ще посрещне в Нова Загора отбора на „Сливен волей“, гр. Сливен.

Предишна ЧАСОВНИКОВАТА КУЛА В СЛИВЕН – ЗАВЪРШЕНА И ОБНОВЕНА
Следваща ЗЛАТОМИР ЖЕЛЕВ ОТ ППМГ „ДОБРИ ЧИНТУЛОВ“ ПОЛУЧИ ТРЕТА НАГРАДА НА СЪСТЕЗАНИЕ ПО ФИЗИКА