ВЕЛОСИПЕДИСТ Е В БОЛНИЦА СЛЕД КАТАСТРОФА
31-годишен велосипедист е настанен за лечение в Областната болница на Сливен, научи Sliveninfo. Мъжът е бил ударен от лек автомобил „Дачия“, управляван от жена. Катастрофата е станала в неделя на кръстовище в Нова Загора.
По първоначални данни колата е отнела предимство. По случая е образувано досъдебно производство.
За автора
Може да харесате още
НОВОГОДИШЕН ПОЗДРАВ ОТ КМЕТА НА ОБЩИНА СЛИВЕН СТЕФАН РАДЕВ
Уважаеми сливналии, Приятели, Остават броени часове до настъпването на Новата 2020-а година. Позволете ми да ви пожелая на първо място здраве, лично и семейно щастие, просперитет за хората тук и
МЕСТНАТА КОМИСИЯ ЗА БОРБА С ТРАФИКА НА ХОРА В СЛИВЕН ОРГАНИЗИРА ИНФОРМАЦИОННА КАМПАНИЯ ЗА ПРЕВЕНЦИЯ НА УЛЕСНЕНИЯ ОТ ТЕХНОЛОГИИТЕ ТРАФИК НА ХОРА
Местната комисия за борба с трафика на хора (МКБТХ), гр. Сливен стартира ежегодната Информационна кампания за превенция на улеснения от технологиите трафик на хора, в контекста на използването на интернет
ЕКСПЕРТИ ОТ РЗИ-СЛИВЕН И ПОЛИЦИИ ПРОВЕДОХА ИНТЕРЕСНО ЗАНЯТИЕ С УЧЕНИЦИ
Експерти от РЗИ-Сливен съвместно с инспектор РУ на МВР-Сливен проведоха занятие с ученици от 4-клас в ОУ „Д-р Иван Селимински“, съобщиха от РЗИ-Сливен. Темата, по която децата дискутираха, беше въздействието














