БРАТЯ И СЕСТРИ, ГЛАСУВАЙТЕ!
01.04.2021 1727 Прегледи

БРАТЯ И СЕСТРИ, ГЛАСУВАЙТЕ!

Братя и сестри, българи, гласувайте. Дошло е време разделно. Време, в което всеки трябва да се определи на коя страна от барикадата застава. На статуквото и сегашния модел или за една по-справедлива и социална България.

Само с масово гласуване ще спрем купения и корпоративен вот, който вече се вихри по селата. Аз започнах тази кампания преди почти една година, обиколил съм многократно всички населени места в Сливенска област. Положението в селата е страшно – възможно е голямо изкривяване на вота. Единственият начин това да бъде преодоляно е масово гласуване.

Не се страхувайте, братя и сестри. В неделя нека покажем, че сме достойни българи. Нека не даваме на едно малцинство да определя съдбата ни. Нашата и на нашите деца. Отделете 15 мин. от времето си и гласувайте. Ние от коалиция „Изправи се! Мутри вън!” сме вашият гарант, че интересите ви ще бъдат защитени в следващия парламент. Ние поставяме обикновения човек в центъра на нашата политика. А това сте всички вие, мнозинството от българските граждани.

Гласувайте с бюлетина № 18 и преференция 102.

Ваш Стефан Пасков

Предишна НЕДКО НЕДЕВ: ВСЕ СЪЩИТЕ ПОЗНАТИ ЛИЦА ИЛИ ДЪРЖАВА С ПРАВИЛА? ИЗБОРЪТ Е НАШ!
Следваща ВИЦОВЕ ЗА СУТРЕШНО КАФЕ

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

ПРОМЕНЯТ ДВИЖЕНИЕТО НА КРЪСТОВИЩЕ „РОЗОВА ГРАДИНА“ И БУЛ. “ БРАТЯ МИЛАДИНОВИ“

Във връзка с осигуряване на безопасно организиране и изпълнение на ремонтни дейности по кръстовище „Розова градина“ от от днес, вторник се спира движението на кръстовището на бул. „Христо Ботев“- юг и

Новини Сливен

Д-Р ГАНКА ВАСИЛЕВА ПОВЕЖДА ЛИСТАТА НА „БЪЛГАРСКО ЛЯТО“ В СЛИВЕН

Известната лекарка д-р Ганка Василева ще бъде водач на листата на „Българско лято“ в Сливен. Партията е известна най-вече със своя основател Васил Божков. Д-р Ганка Василева има зад гърба

Новини Сливен

ДЕЯН МИТЕВ ОГЛАВИ АНСАМБЪЛА ЗА НАРОДНИ ПЕСНИ И ТАНЦИ – СЛИВЕН

Известният народен певец Деян Митев е новият директор и главен художествен ръководител на Ансамбълът за народни песни и танци – Сливен. От 1 септември е назначен за ръководител на ансамбъла