АВТОМОБИЛ ИЗГОРЯ КАТО ФАКЛА
04.08.2023 3410 Прегледи

АВТОМОБИЛ ИЗГОРЯ КАТО ФАКЛА

Пожарникари на РСПБЗН-Котел са спасили 100 декара иглолистна гора при пожар, възникнал от самозапалил се лек автомобил. Инцидентът е станал на 3 август, в 12,18 часа, в местност „Мараш“ на път І-7. Лек автомобил „Пежо 5008“ се е запалил по време на движение, вследствие на късо съединение в ел. инсталацията. Пожарът се е прехвърлил към иглолистната гора в близост до пътя. Произшествието е ликвидирано от един екип на РСПБЗН-Котел. Пострадали няма. Унищожени са автомобилът и 2 декара от гората. Спасени са 100 декара.

Предишна ХВАНАХА ДРОГИРАН ШОФЬОР НА БМВ
Следваща ПРОФ. КАРАПЕТКОВ Е ПОЛУЧИЛ ПОКАНА ДА СТАНЕ КАНДИДАТ ЗА КМЕТ НА СЛИВЕН

За автора

Може да харесате още

Новини Сливен

РУ-СЛИВЕН ИЗДИРВА ЕМИЛ ДИМИТРОВ СТОЯНОВ

Емил Стоянов е обявен за общодържавно издирване  от месец август тази година. Той е на 67 години от село Стара река и е в неизвестност от края на месец юли.

Новини Сливен

ВЕЧЕ СА ЯСНИ ТАЗГОДИШНИТЕ НОСИТЕЛИ НА НАГРАДИТЕ ОТ НАЦИОНАЛНАТА ИЗЛОЖБА ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО

Определиха тазгодишните носители на наградите от Националната изложба за изобразително изкуство – Сливен за 2021 г. Форумът е част от програмата на Община Сливен за отбелязване на празника на града –

Новини Сливен

ДРОГИРАН И ПИЯН СА ЗАЛОВЕНИ ЗАД ВОЛАНА ПРИ ПОЛИЦЕЙСКА АКЦИЯ

Три бързи производства за нарушения на Закона за движение по пътищата са започнати в РУ-Нова Загора. На 24 март, в 16,00 часа, в село Караново полицейски екип е спрял лек